Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Попробовал читать прям...
Нарешті це сталося ! ...
Крок влади можливо вір...
це не просто справедли...
Хочу присоединится к э...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Бешенство можно предупредить

Захворювання сказом можна попередити.


Що необхідно знати кожному, щоб попередити захворювання сказом?

Про випадки захворювання, загибелі тварин, випадки заходу до населених пунктів диких хижих тварин потрібно негайно повідомляти спеціалістів служби ветеринарної медицини. Необхідно пам’ятати, що хворі на сказ дикі хижі тварини з'являються у населених пунктах у денні години (перестають боятись людини) та нападають на людей.
Що стосується проявів захворювань на сказ у домашніх тварин, то, зокрема, хвора собака спочатку часто буває пригніченою, відгукується неохоче, більше лежить, апетит – знижений, після чого з'являється тривожність, роздратованість, намагається піти подалі від людей, потім свідомість затьмарюється, собака починає гавкати без причини, голос – хриплий, глухий, хапає ротом повітря. Іноді гризе засохлу загоєну рану, ковтає неїстівні предмети. Може побігти від хазяїв, нападає на людей, тварин. Гине на 6 – 8 день хвороби.

Для захворілого на сказ кота характерне збудження, голос – хриплий, глухий, погляд – тривожний, відмовляється від їжі, уникає господарів. Згодом хворі тварини стають агресивними, нападають на людей, собак, гинуть через 2-5 днів від початку захворювання.

За домашньою твариною, яка покусала людину і зовні залишається здоровою, необхідно встановити 10-ти денний ветеринарний нагляд.

При укусах домашніми або дикими тваринами треба негайно промити рану під проточною водою з милом. Краї рани обробити 5% настойкою йоду або 70% спиртом (мильний розчин, спиртовий розчин йоду та спирт інактивують вірус сказу). Коли кровотеча з рани незначна, то не треба поспішати її зупиняти. Разом з кров’ю з рани видаляється і вірус сказу.

Після укусу необхідно негайно звернутись до лікаря для вирішення питання про призначення курсу щеплень проти сказу.

Пам’ятайте, що тільки своєчасно проведений курс лікувально-профілактичної імунізації може попередити захворювання сказом і зберегти життя.Зав. відділом особливо
небезпечних інфекцій Христенко Г.І.
Опубликовал admin 10. September 2011 · 2 Комментариев · 5827 Прочтений · Печать
Комментарии
#1 | Ужос !!! 10. September 2011
З початку року за медичною допомогою в Лебединську ЦРЛ з приводу укусів тваринами звернулись 60 осіб, до антирабічного кабінету - 46 осіб. Отримали лікувально-профілактичний курс щеплень проти сказу 22 особи.
#2 | Лиля 23. December 2011
А в Лебедине еще хуже. Возле нотариалки целыя свора днем и ночью. Тявкают и бросаются на людей. Кто будет ходить в магазин что рядом ???
На вещевом рынке после 15 часов уже опасно тоже стая собак с лаем бросается на людей. Чего мы ждем ?

За інформацією фахівців ветмедицини, причиною такої загрозливої ситуації щодо сказу в Києві є недостатній контроль за виконанням правил утримання собак і кішок і безвідповідальність власників тварин, унаслідок чого збільшується кількість бездомних тварин, особливо на околицях міста, на територіях інших населених пунктів, дачних ділянках, прибудинкових територіях. Крім того, сприяють ситуації недоліки в роботі комунальних служб із санітарної очистки міста, підгодовування жителями міста бездомних тварин, унаслідок чого у бездомних тварин підтримується постійна «кормова база», що також привертає диких тварин з околиць; відсутність або невиконання своїх функцій бригадами з вилову бездомних тварин. Не застосовується ст. 17 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» у частині умертвіння тварин при регулюванні чисельності і хворих на сказ або інші особливо небезпечні захворювання, або носіїв особливо небезпечного захворювання. Це сприяє безконтрольному розмноженню бездомних тварин, збільшенню їх кількості і підвищенню загрози укусів людей і домашніх тварин.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайтаКомунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО