Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Попробовал читать прям...
Нарешті це сталося ! ...
Крок влади можливо вір...
це не просто справедли...
Хочу присоединится к э...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Як крадуть гроші з картки через інтернет

Вкрасти гроші можуть з картки Як шахраї можуть вкрасти гроші з картки через Інтернет

Як крадуть гроші .Найпоширеніші схеми крадіжки грошей з карт – фішинг і вішинг .

Фішинг
– вид інтернет - шахрайства, мета якого – отримати ідентифікаційні дані користувача. Ними можуть бути крадіжки паролів, номерів і даних кредитних карток, банківських рахунків та іншої конфіденційної інформації. Фішинг більш витончений і працює за принципом Остапа Бендера : « Гроші нам принесуть самі і на тарілочці».
Власника карт обманом змушують висилати дані карт, маскуючись під менеджерів банків, благодійні органцізації і навіть агентства захисту авторських прав.

 

Вішинг - вирізняється тим, що у той чи інший спосіб задіяний телефоном. У фальшивому повідомленні міститься прохання зателефонувати на певний номер. Клієнта просять повідомити свої конфіденційні дані. Наприклад, ввести номер картки, паролі, коди або іншу особисту інформацію в тоновому наборі.

 

Саме так , скориставшись певною схемою інтернет - шахрайства 05.04.2013 року о 15 год.10 хв. невідома жінка зателефонувала на мобільний телефон мешканці м. Лебедина Сумської області Валентині Михайлівні та повідомила ,що вона побачила в Інтернеті її оголошення про продаж цуценят породи « терєр» і, що має намір зробити покупку, та для розрахунку за цуценят попрохала Валентину Михайлівну назвати свій номер банківської картки. Валентина недовго вагаючись назвала свій номер банківської картки шахрайці. Після цього, майже одразу жінці зателефонувала невідома особа , яка представилась працівником «Приватбанку» та для підтвердження переводу коштів на її картку попрохала назвати коди з смс її телефону. Вже 06.04.2013 року Валентина прийшовши до відділення «Приватбанку» в м. Лебедині виявила, що з її кредитної картки невідомою особою–шахраєм було знято гроші в сумі 2300 гривень .

 

Однак, це не поодинокий випадок кіберзлочинності на Лебединщині .

 

Так, мешканець м.Лебедина, пенсіонер Едуард Ігоревич на початку квітня 2013 року в мережі Інтернету на сайті «slando .ua» розмістив об»яву про продаж особистих речей та вказав номер свого мобільного телефону. І вже 08.04.2013 року Едуарду зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що бажає придбати у нього електропідсилювач « АМФІТОН-202» та попросив у нього повідомити йому номер рахунку, на який потрібно перерахувати гроші.

Після того, як пенсіонер повідомив номер рахунку своєї пенсійної картки «Приватбанку», шахрай – «покупець» повідомив йому, що виникли де-які ускладення з перерахуванням коштів на вказану пенсійну картку та шахрайським шляхом дізнався про особисті відомості про клієнта «Приватбанку», при чому надаючи «жертві обману» допомогу в реєструванні мобільної послуги «Приват-24». Не гаючи часу кіберзлочинець дізнався в ході бесіди з Едуардом Ігоревичем ще й номер рахунку його кредитної картки.

Того ж самого «нещасливого» для в ході оперативно проведеної шахраєм–незнайомцем «кібероперації» заволодів грошима пенсіонера в сумі 10559 гривень .

 

Про дані факти кіберзлочинів ми дізналися від самих потерпілих, які у відчаї звернулися з заявами та за допомогою до міського відділу міліції. На даний час відомості про вказані шахрайські дії невідомих осіб внесені до ЕРДР, по даним фактам відкриті кримінальні провадження за ст.190 ч.1 КК України. Слідчими СВ Лебединського МВ надані доручення оперативним службам міського відділу на проведення гласних та негласних дій на встановлення особи шахрая - кіберзлочинця . У разі встановлення особи шахрая йому загрожує обмеження волі на строк до трьох років, згідно за ст.190 ч.1 КК України .

 

Шановні мешканці Лебедина та району !!!

Гроші з пластикових карток крадуть все частіше. За минулий рік в Україні кількість шахрайських операцій з картами зросла в 6,5 рази – до 39,3 тич. випадків. Загальний обсяг збитків, завданих власникам грошових коштів на банківських пластикових картках банків , за даними НБУ перевищив 12 мільйонів гривень .

 

Надаємо декілька порад, як не втратити гроші з платіжної картки :

 

1. Нікому не повідомляти свій пін-код і номер карти.

2. Не носити пін-код в гаманці, в сумці або в мобільному телефоні .

3. У разі втрати (крадіжки) картки як найшвидше поставити її до стоп-листа.

4. Підключити СМС – банкінг і відслідковувати всі операції з карткою.

5. Якщо картою скористалися шахраї, заблокувати її і написати заяву в банк про опротестування трансакції .

6. Встановити потужну антивірусну програму на ком'ютер, якщо є звичка розплачуватися карткою в мережі Інтернет.

7. Не вводити дані з карти на підозрілих сайтах.


Старший інспектор по РН та ГФ Лебединського МВ

УМВС України в Сумській області

капітан міліції О.М. Анохіна

Опубликовал admin 17. April 2013 · 0 Комментариев · 10072 Прочтений · Печать
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайтаКомунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО