Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Попробовал читать прям...
Нарешті це сталося ! ...
Крок влади можливо вір...
це не просто справедли...
Хочу присоединится к э...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Паломничество на родину Бурлюка. Пленер 2007 г.
27.06.07 р. В с. Семиротівка Рябушківської сільської ради відбувся Land art художників , що брали участь у Міжнародному пленері на Лебединщині (присвяченому 125 річчю Давида Бурлюка ).

Голова облдержадміністрації П.С.Качур висловив думку, що Лебединський район та м.Лебедин, які є батьківщиною Давида Бурлюка - поета, художника, визнаного в світі фундатора українського, російського та японського футуризму, повинні стати туристичною меккою для всіх прихильників сучасного образотворчого мистецтва, а проведення традиційних щорічних заходів на честь визнаного у світі земляка, стане тією віссю, яка буде слугувати розвитку туристичної культури усього регіону.


На влаштованій господарями вечері, на батьківщині Давида Бурлюка, удожники поділилися своїми враженнями про наш рідний край з керівниками області та району, висловили подяку господарям Лебединщини за гостинність і увагу.

А 30 червня на завершення роботи міжнародного Land art художників ,пройшов вернісажу Лебединському художньму музеї. Виставка написаних за час пленеру робіт була представлена для перегляду відвідувачам. Учасників пленеру, що став чи ненайвагомішою подією у житті нашого міста, привітали перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації - Кириченко А. К., заступник голови міськвиконкому Каща В.І., директор художнього музею Кравченко В.І.


Зі словами подяки від делегації закордонних гостей виступив відомий російський художник -О.М. Горбачев.


На вернісажі були представлені роботи художників, що є членами Національної Спілки Художників України та Спілки Художників Росії, учасників і лауреатів багатьох міжнародних та вітчизняних виставок. Всі вони особисто представили на загал свої творчі роботи, написані на батьківщині Д. Бурлюка - у нашому місті та у найпривабливіших куточках Лебединського району.
Світлі, виважені твори митців, немов би відзеркалювали чудові краєвиди Лебединщини. Пастозна техніка письма, що притаманна більшості авторам цих творів, немов би перегукувався з ранніми роботами самого маестро, чий ювілей явився приводом сьогоднішньої події.


Художник: Олег Прокопчук

Цьогорічний пленер, не будучи формально окреслений, як суто футуристична тусовка, але за своїм складом та манерою письма більшості учасників виявився ніби відлунням тих далеких часів, коли сам Давид Бурлюк, творив свої дійсно авангардні роботи, вражаючи своїх сучасників сміливістю ідей та шокуючи новаторськими знахідками прихильників традиційного мистецтва.

Роботи авторів цього вернісажу, припали до смаку багатьом гостям. Добрі слова, та щирі, захоплені відгуки шанувальників мистецтва, явилися чи ненайвищою нагородою для майстрів. І хоча перефірійна свідомість відігравала певну роль у сприйнятті робіт, в цілому всі відвідувачі були не тільки задоволені побаченим, але й горді відчуттям своєї причетності до цієї події. Надана майстрами можливість всім гостям придбати живописні полотна, що припали до смаку, безпосередньо у автора прямо на виставці - була для багатьох несподіванкою, але де хто з цінителів живопису скористався рідкісною нагодою.

Продовження святкування 125 річчя з дня народження Давида Бурлюка буде відбуватися у місті Суми, проведенням багатьох творчих акцій, з запрошенням послів Японії, США та Росії, приїздом з Сполучених штатів онуки знаменитого земляка, та проведенням виставки у Галереї мистецтв "Академічна".

Репортаж Валерія Лобінцева.

А тепер знайомтеся з роботами майстрів :

Юрій Болотов
(м. Старий Оскол)
Іван Гапоченко
(м. Суми)


Олександр Горбачов
(м. Курськ, Росія)


Олександр Дубровський
(м. Харків)
Микола Жулінський
(м. Суми)
Михайло Зуєв
(м. Харків)
Віктор Євдокімов
(м. Донецьк)
Борис Єрьомін
(м.Донецьк)


Юрій Кафарський
(м. Могилів-Подільський)


Микола Коркін
(м. Бєлгород, Росія)


Олександр Масик
(м. Київ)
Сергій Півторак
(м.Ромни)
Надія Полунян-Внукова
(м. Ромни)


Леся Приймич
(м. Ужгород)
Олег Прокопчук
(м. Суми)
Іван Шаповал
(м. Суми)


Фото та репортаж Валерія Лобінцева.

Матеріали можуть бути використані виключно з посиланням на сайт www.lebedin.net

Опубликовал admin 01. May 2009 · 0 Комментариев · 7300 Прочтений · Печать
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайтаКомунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО