Корчан Василий Иосифович с женой... , Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Спасибо бо до них недо...
Попробовал читать прям...
Нарешті це сталося ! ...
Крок влади можливо вір...
це не просто справедли...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Пам’яті Олександра Будьоного
Анонсы

Budenniy.jpgНапевно знайдеться небагато людей, нашого міста, хто не знав або хоча б не чув про Олексанра Будьоного – художника-оздоблювача, дизайнера, в сучасному розумінні назви його  професії. Але художника не тільки за професією, а художника за станом душі.

Олександр прийшов працювати учнем в художню майстерню 18-ти річним юнаком. Потім були два роки служби в армії. Після демобілізації знову  повернувся працювати в майстерню і навчався на  заочному відділенні  Московського Народного університету культури і мистецтва ( був тоді в СРСР такий заклад народної за освіти за уподобаннями), який  закінчив, отримавши відповідні знання. А потому,  все своє подальше життя,  невпинно працював над професійним самовдосконаленням, наполегливо набуваючи все нових і нових творчих і професійних навичок.


Веселий, дотепний і доброзичливий - "Саня Будянчік", так заочі називали його ми - його друзі та колеги, був завжди душею будь-якої компанії. Життєрадісний і жартівливий іноді по-доброму кумедний, був тією людиною, що володіє, як зараз прийнято говорити, харизмою  що притягувала до нього людей різних професій, захоплень і характерів. Чудовий розповідач, з артистичним даром, завжди охайний і зібраний,  винахідливий і рухливий, немов ртуть, він з усіма був різний, але в той же час залишаючись самим собою - чесним, обов'язковим і порядним.


Саша завжди був "трудоголіком" з величезним творчим потенціалом. Будь-який проект художнього оформлення, чи то малозначущий стенд або аудиторії начальних закладів чи музй, Саша виконував з однаковою відповідальністю і в кожен привносив своє, присуще саме йому, свіже, насичене оригінальними знахідками, художнє рішення.
Напевно, не було людини, з якою Олександр Петрович, або просто і доброзичливо - Саня, не зміг би знайти точки порозуміння. Але все, що стосувалося професії - тут, Олександр Петрович, був безкомпромісним, вимогливим і прямолінійним в бездоганному втіленні, створеного ним. За професіоналізм, творчий підхід до будь-якої справи, постійний художній пошук, вміння бачити і цінувати талант інших, за всі ці якості поважали і любили Сашу не тільки ми, його друзі і колеги в Лебедині, але й чимало сумських художників.


У роки після розвалу СРСР та природньою зміною пріоритетів в художньому оформленні інтер'єрів, Олександр Петрович, після самоліквідації підприємства "Дизайн-проект-сервіс", де він в цей час працював художником, створив своє власне підприємство, давши йому назву, яка була для нього значуща  - "Пленер". Не всі розуміли, чому саме таку назву вибрав Саша. Як кожний художник "від Бога", не міг не писати картини. Писав він  як маслом, так і пастеллю. І живопис, і графіка йому вдавалися, напевно, в рівній мірі. Його пейзажі, написані ним на Далекму Сході, де він жив декілька років, і пейзажі написані ним на батьківщині, завдяки його таланту, перетворювалися з часом в в завершені твори і навіть ставали виставковіими експонатами. Любив він виїзджати на етюди, або як кажуть художники - "виходити на пленер". Саме  звідси і назва його підприємства - "Пленер".

В останні роки, Олексанр, присвятив себе розробці та організації робіт у сфері ландшафтного дизайну. І як кожна по-справжньому талановита людина, він був талановитий в усьому. І у цій новій для нього справі, Олександр Петрович проявив себе і як добрий менеджер, і як креативний ландшафтний дизайнер.

Крім живопису,  була в Олександра  ще одна пристрасть. Зі шкільних років, захоплювався він грою в баскетбол. Маючи зріст 192 см і будучи надзвичайно рухливим, Олександр до останнього грав в командний баскетбол, де його цінували товариші по команді і де він був таким-же душею компанії, як і серед своїх колег по професії.


Працюючи разом з Олександром -  другом, товаришем, світлою і жтиттєрадісною людиною, що талантом і невтомною творчою енергією робила життя навкруги себе більш радісним, а навколишнє  середовище більш естетично-досконалим, кожен з нас пишався і цінував дружбу з ним, намагаючись досягти і відповідати, піднятій ним планці професійної майстерності.


Він завжди був оригіналом, цей Саня,
цей Саня Будянчік, цей гуморист і жартівник, цей талановитий і обдарований природою з не тьмяніючею душею, Олександр Петрович Будьонний…


… Таким він назавжди запам'ятався нам  і ми вдячні долі що продовж багатьох років дружили і працювали разом ...


13 листопада 2009 року, не доживши рівно 5 місяців до свого 60 річного ювілею, після тяжкої і невиліковної хвороби, він пішов з життя, залишивши про себе срібне мереживо яскравих спогадів …

Переглянути галерею картин О.Будьоного >

Фото:

BUD_BESK.jpg


Від імені друзів і колег, Василь Безкоровайний і  Валерій Лобінцев,


а також:
Василь Желдак, Володимир Желдак, Олександр  Полянцев, Микола Рудь, Микола
Стожко, Генадій Чурилов.


admin 12. April 2016 · 3 Комментариев · 2336 Прочтений · Печать
Комментарии
#1 | Юра 12. April 2016
Спасибо за память об этом неординарном парне!
Пересекались по работе неоднократно. Земля ему пухом.
#2 | Оксана 13. April 2016
Пам""ятаю його по краєзнавчому музею він працював там колись директором. Дуже був ввічливий і приємний в спілкуванні. Добре що його пам"ятають.
#3 | Стожко Николай 17. April 2016
Очень уважаемый мною человек!!!
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайтаКомунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО
ВОЙТИ НА САЙТ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Лебедин на полотне
Художественная галерея
Этюд
Этюд

Галерея: Персональная выставка Александра Буденного
Рекомендуем
Дизайн-студія
Вивіски світлові та звичайні, реклама, штендери, банери. Лебедин, Партизанська, 43а, тел. 2-39-19
066 787 08 06Авто МИЙКА
Ремонт автомобілів,
шиномонтаж, мийка,
вул. Сумська, 150
095 795 46 04
099 920 02 08
066 984 92 38Оформлення робочих віз

Робочі візи

Такси в Лебедине СМАЙЛИК
ЦІЛОДОБОВО ТАКСІ В Лебедині "СМАЙЛИК"
066 339 21 08;
068 488 32 31;
(05445) 3-88-60
//

Готель
Готель та кафе-бар "КНЯЖИЙ" в Лебедині


Грузоперевезення
Вантажні перевезення
050 530 79 01
Володимир

Лебединська ОДПІ
ПОДАТКОВА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ


Аптека Альфа ул. Карпова
Аптека "Альфа"
- ми щиро бажаємо Вам не хворіти !
вул. Карпова, 18, тел. (05445) 2-09-86Сайты-партнеры
Сайты-партнеры
Кнопки содружества
Офіційний сайт міста Лебедин
Дизайн-студия ЛВ Зазеркалье. Мр кукол
Портал г.Шостка Газета Ворскла
Неофициальный сайт Великой Писаревки  Школьная страничка Т.Осиюк
Ірина ЗінковськаСторінка А.О. Корнуса
 ДП Мотор Січ
Санаторий Токари Домашняя страничка Алексея Шаргорода

Наш сайт участвует в проекте Города Украины
Наша кнопка

Лебединская информационная сетьСпасибо !