Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності (Василь Пазинич) , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Нарешті це сталося ! ...
Крок влади можливо вір...
це не просто справедли...
Хочу присоединится к э...
Гуманізм чи безпорадні...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
Депутати по вулицях
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Кінець монополії на лічильники газу в Сумській області

Лічильники газу

СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ


Рекомендації учасникам ринку послуг з встановлення побутових приладів обліку газу

Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає в приватних будинках і квартирах та використовує, зокрема газ лише для приготування їжі до 1 січня 2018 року.

Встановлення у 2016 році загальнобудинкових лічильників було спричинено прийняттям Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг України відповідних інвестиційних програм, зокрема у Сумській області по такій програмі мало бути облаштовано 641 загальнобудинкових лічильників https://sm.104.ua/ua/files/12078/1 .

Натомість встановлення цих лічильників Облгазами не позбавляє споживача права на встановлення індивідуального лічильника газу у власному помешканні.

Нормальне (безперешкодне) функціонування ринку з встановлення індивідуальних лічильників газу дозволяє суттєво зменшити соціальну напругу, яка виникає під час влаштування ліцензіатами загальнобудинкових лічильників.

В той же час у Сумській області зазначений ринок у 2016 році характеризувався нетиповою ринковою поведінкою ПАТ «Сумигаз» та суб’єктів господарювання, що займалися монтажними роботами, оскільки у переважній більшості ними вчинялися дії лише на користь одного виробника лічильників газу.

За інформацією ПАТ «Сумигаз», протягом січня-жовтня 2016 року Товариством було прийнято на абонентський облік від населення, що замовляло встановлення лічильників за власний кошт, у переважній більшості лише лічильники газу виробництва ТОВ «Самгаз» (м.Рівне).

При цьому в Україні налічується 35 побутових приладів обліку газу, які дозволені до встановлення та використання, як мембранного, так і роторного типів.

Зважаючи на це Відділення рекомендувало ПАТ «Сумигаз» доповнити «Розділ для клієнтів» на офіційному сайті Товариства https://sm.104.ua посиланням на Реєстр затверджених типів засобів вимірювальної техніки, що можуть бути встановлені в Україні у безспірному порядку http://www.ukrcsm.kiev.ua/index.php/uk/2009-02-05-07-58-31/reestr-utverzhdennyx-tipov-sit та забезпечити прийняття на абонентський облік газові лічильники, що внесені до цього Реєстру, незалежно від типу, назви чи виробника відповідно до погодженої ПАТ «Сумигаз» проектної документації та вимог Кодексу газорозподільних систем.

У 2016 році в Сумській області послуги з встановлення побутових лічильників газу надавалися 23 суб’єктами господарювання, при цьому дозволи на виконання відповідних робіт мають 59 суб’єктів господарювання.

Дії зазначених суб’єктів господарювання також були нетиповими, оскільки у переважній більшості випадків ними виконувалося влаштування побутових лічильників газу виробництва ТОВ «Самгаз».

З метою запобігання порушенням конкуренційного законодавства Відділення рекомендувало цим суб’єктам господарювання (Перелік – http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=83052&schema=sum ):

– при здійсненні господарської діяльності на ринку послуг, пов’язаних із реконструкцією внутрішніх систем газопостачання та встановлення побутових приладів обліку газу, утримуватись від вчинення дій, які можуть бути кваліфіковані як антиконкурентні узгоджені дії;

– забезпечити встановлення приладів обліку газу, внесених до Реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки, незалежно від їх типу, назви чи виробника, придбаних споживачами у відповідності до вимог проектної документації та Кодексу газорозподільних систем.

Слід зазначити, що за вчинення антиконкурентних узгоджених дій передбачена відповідальність згідно із статтею 52 Закону України „Про захист економічної конкуренції” – накладання штрафу у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єктів господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, що передував року, в якому накладається штраф.

admin 05. March 2017 · 0 Комментариев · 965 Прочтений · Печать
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайта

Ваши объявленияРАЗМЕСТИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ >...
ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ >...

НОВЫЕ
объявления в Лебедине:


Комунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО
ВОЙТИ НА САЙТ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Лебедин на полотне
Художественная галерея
Этюд
Этюд

Галерея: Персональная выставка Александра Буденного
Рекомендуем
Дизайн-студія
Вивіски світлові та звичайні, реклама, штендери, банери. Лебедин, Партизанська, 43а, тел. 2-39-19
066 787 08 06Авто МИЙКА
Ремонт автомобілів,
шиномонтаж, мийка,
вул. Сумська, 150
095 795 46 04
099 920 02 08
066 984 92 38Оформлення робочих віз

Робочі візи

Такси в Лебедине СМАЙЛИК
ЦІЛОДОБОВО ТАКСІ В Лебедині "СМАЙЛИК"
066 339 21 08;
068 488 32 31;
(05445) 3-88-60
//

Готель
Готель та кафе-бар "КНЯЖИЙ" в Лебедині


Грузоперевезення
Вантажні перевезення
050 530 79 01
Володимир

Лебединська ОДПІ
ПОДАТКОВА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ


Аптека Альфа ул. Карпова
Аптека "Альфа"
- ми щиро бажаємо Вам не хворіти !
вул. Карпова, 18, тел. (05445) 2-09-86Сайты-партнеры
Сайты-партнеры
Кнопки содружества
Офіційний сайт міста Лебедин
Дизайн-студия ЛВНезалежний інформаційний портал
Зазеркалье. Мр кукол Сайт koshmaroff
Портал г.Шостка Газета Ворскла
Неофициальный сайт Великой Писаревки  Школьная страничка Т.Осиюк
Ірина ЗінковськаСторінка А.О. Корнуса
Магазин мебели Меркурий
 ДП Мотор Січ Санаторий Токари
Домашняя страничка Алексея Шаргорода

Наш сайт участвует в проекте Города Украины
Наша кнопка

Лебединская информационная сетьСпасибо !