Заборонено вилов риби та раків
Прислано admin 01. April 2017
УВАГА!
З 1 квітня в Сумській області заборонено вилов риби та раків. Це пов’язано з  весняним нерестом. Аби зайвий раз не тривожити водяних мешканців у цей період, і сприяти збільшенню їхньої популяції,  введено таку заборону. На різних водоймах вона діятиме і різні терміни. Також під час нересту не можна пересуватися річками й озерами, і вести на них господарську діяльність.

Расширенные новости

На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів ( п.3.14 Правил любительського і спортивного рибальства)

В цьому році заборона пересування плавзасобами буде діяти в такі строки:

·         у всіх річках та їх кореневих водах(руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2017 року включно;

·         у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2017 року включно;

·          в придаткових водоймах(непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2017 року включно.