Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Хочу присоединится к э...
Гуманізм чи безпорадні...
Тарас, Ви безсумніву п...
Это такой же отсталы...
Не успел АГ сделать та...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Лебедин - школа авіаторів
АнонсыБагато жителів пам'ятають цю абревіатуру - ШМАС - Школа молодших авіаційних спеціалістів (створена в 1939 р), яка містилася по вулиці Сумській, де зараз  знаходиться магазин "Хороший".
SCHMAS.jpg

Від самої школи, що мала в своєму розпорядженні безліч корпусів з класами, лабораторіями, майстернями, тренажерами і т.п. спецобладнанням, а також двоповерхову казарму, стадіон, спортивний майданчик - не залишилося зовсім нічого. Все розібрано по цеглинці з ретельністю і жорстокістю, порівнянним хіба, що з дією Торнадо.

Куди дивилося керівництво збройних сил та й тодішнє місцеве районне керівництво, важко відповісти однозначно. Була, як відомо, розібрана по плитах і сама злітно-посадкова смуга аеродрому, де проходили практику курсанти ШМАС на бойових реактивних літаках.

У початковому періоді незалежності України ходили наполегливі чутки, що були пропозиції взяти в оренду аеродром однією із зарубіжних країн. Але відповідно до прийняття нашою країною позаблокового статусу, ця ідея не могла бути здійснена на практиці.

Минуло понад двадцять п'ять років з моменту останнього зльоту літака з Лебединського аеродрому. Каменю не камені не залишилося від легендарного, навіть не за місцевими мірками, ШМАСу.

І ось несподівано виникло питання про можливість відновлення злітно-посадкової смуги аеродрому, але тепер уже для використання його в малій цивільній авіації.

Інспекцією "УкрАвіаТехнагляд-сервіс" була проведена інспекція стану злітно-посадкової смуги і сигнальних комунікацій аеродрому, а вірніше того, що від них залишилося.

За результатами перевірки, як нам стало відомо, прийнято рішення "Про можливість відновлення злітної смуги за рахунок залучення демонтованих в попередні роки з/б плит, технічний стан яких дозволяє використання їх за прямим призначенням".

Ні для кого не секрет, що плити для аеродромів виготовлялися за спеціальною технологією на військових заводах ЗБК, відмінною від ЗБВ цивільного призначення. Термін експлуатації аеродромних плит становив до 50 років при навантаженні 12/24. Тобто при 12-ти годинах на добу безперервної експлуатації в режимі зліт/посадка.

Інспекція, обстеживши виявлені в межах міста і за його межами плити з нашого аеродрому, склала карту візуального стану їх придатності. Комісія прийшла до висновку, що при їх використанні за прямим призначенням, можна відновити до 80% необхідної кількості твердого покриття злітної смуги.

У свою чергу, для відшкодування покриття в місцях зняття плит з проїжджих частин доріг, будуть виділені відповідні фінансові ресурси зацікавлених інвесторів.

У ході обговорення перспектив використання аеродрому для навчальних цивільних польотів малої авіації, було вирішено створити на базі одного з місцевих підприємств "Навчальний центр" (той же ШМАС, але в мініатюрі і з сучасними вимогами до процесу підготовки льотчиків-любителів), а також облаштувати гуртожиток готельного типу.

Всі ці заходи з розвитку малої цивільної авіації, в перспективі стануть в один ряд інтеграційних процесів нашої країни в Європейське співтовариство.

Це був першоквітневий жарт!

Читайте інші наші першоквітневі жарти :
admin 01. April 2016 · 10 Комментариев · 2439 Прочтений · Печать
Комментарии
#1 | Месный пилот 01. April 2016
А самолёты будут выдавать или со своими приходить?
#2 | Алекс 01. April 2016
На таких летали тогда ?
lebedin.net/images/photoalbum/album_12/sam_samolet2_w1.jpg
#3 | Олена 01. April 2016
Оце наш мер стратег, в місті повно інших проблем, а він льотчиків збирається готувати. Краще б кінотеатр відкрили, чи ще б якийсь заклад, де молодь культурно могла відпочити, та й не тільки молодь. Чи це для того, щоб дороги не ремонтувати, а що, будемо на літаках літати. Більш нічого смішнішого не міг придумати.
#4 | Віталій 01. April 2016
Невже будуть на вулицях плити знімати? А замість плит покладуть асфальт? Чи як шановний мер буде потім налагоджувати ситуацію з дорожним покриттям на вулиці Гудимівській?
#5 | qwert 01. April 2016
Та причому тут мер ? Такими справами займаються на іншому рівні. Хоча, якщо це від ньго ініціатива, то треба тільки дякувати йому за незаангажований погляд на пошук інвесторів. А вам аби усіх собак вішати на мера. Як у тому анекдоті про невістку.Pfft
#6 | Для qwert 01. April 2016
Ну хто до нас буде приїзджати, щоб політати? Ну вам самим не смішно? Для того, щоб таке зробити, потрібно дуже багато коштів, ну хто буде ризикувати (а якщо не вдасться розкрутити?), щоб таким займатися? І літаки потрібні, а вони не дешево коштують. Ну що за нісенітниці? А щодо мера, та його причетності до цього, то скажу так: все що робиться чи планується робити в місті-погоджується з мером.
#7 | Николай 01. April 2016
Вот за что я люблю эту страну - сначала все разломают, а потом с видом новых достижений начинают строить по новой.
#8 | qwert 01. April 2016
Досить "скиглити" (як казав М.Я.Азаров). Допоки ми будемо відноситися до себе, як до меншовартностних , доки будемо жити на кошти МВФу і вважати що ми ні кому не потібні крім, як бути на голці всіляких МВФів - доки і будемо, вибачте, латати спідню білизму та її перелицьовувати. Треба надіятися тільки на себе !

Треба вчитися заробляти, включати мізки для креативу. Якщо це ідея мера - то я за нього буду голосувати і на наступний строк. А за кінотеатр, про що Олена каже, то хтож його задарма поверне - треба викупати у нових хазяїв.
#9 | людмила 01. April 2016
Чим би дитя не тішилося, аби не плакало.
#10 | Для qwert 04. April 2016
Та голосуй, тобі ніхто не забороняє, а нісенітниць нести не потрібно. Молоді окрім Мікса підти нікуди, а ви на літаки кошти. Ну час все розставить на свої місця. І згодом побачимо, як в тому прислів'ї "Кому що, а лисому рощеска"
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайта

Ваши объявленияРАЗМЕСТИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ >...
ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ >...

НОВЫЕ
объявления в Лебедине:


Комунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО
ВОЙТИ НА САЙТ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Лебедин на полотне
Художественная галерея


Галерея:
Рекомендуем
Дизайн-студія
Вивіски світлові та звичайні, реклама, штендери, банери. Лебедин, Партизанська, 43а, тел. 2-39-19
066 787 08 06Такси в Лебедине СМАЙЛИК
ЦІЛОДОБОВО ТАКСІ В Лебедині "СМАЙЛИК"
066 339 21 08;
068 488 32 31;
(05445) 3-88-60
//

Готель
Готель та кафе-бар "КНЯЖИЙ" в Лебедині


Аптека Альфа ул. Карпова
Аптека "Альфа"
- ми щиро бажаємо Вам не хворіти !
вул. Карпова, 18, тел. (05445) 2-09-86Сайты-партнеры
Сайты-партнеры
Кнопки содружества
Офіційний сайт міста Лебедин
Дизайн-студия ЛВПортал г.Шостка Газета Ворскла
 Школьная страничка Т.Осиюк
Ірина Зінковська  ДП Мотор Січ

Наш сайт участвует в проекте Города Украины
Наша кнопка

Лебединская информационная сетьСпасибо !